IMVU

IMVU dla Mac

Unikalny klient IM z awatarami

IMVU to oryginalne narzędzie do przesyłania wiadomości błyskawicznych, które pozwala czatować z ludźmi z całego świata w środowisku 3D, zamiast zwykłego, tekstowego pokoju rozmów, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. W IMVU twoja osobowość nie... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo oryginalne pokoje rozmów 3D
  • Całkowicie konfigurowalne awatary
  • Kredyty umożliwiają ci zdobywanie nowych rzeczy

Wady

  • Czat w dymkach jest mylący
  • Załadowanie może trochę potrwać

Doskonały
9

IMVU to oryginalne narzędzie do przesyłania wiadomości błyskawicznych, które pozwala czatować z ludźmi z całego świata w środowisku 3D, zamiast zwykłego, tekstowego pokoju rozmów, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

W IMVU twoja osobowość nie jest reprezentowana przez zwykły pseudonim: jest to w pełni trójwymiarowa postać 3D w stylu Simów, którą możesz dostosować na wiele sposobów: kolor skóry, fryzury, ubrania, zwierzęta domowe, akcje i animacje itp.

Jakkolwiek brzmi to wyjątkowo, IMVU działa tak, jak każdy inny klient IM. Zaczynasz od zarejestrowania konta użytkownika na stronie internetowej programu, wybrania swojego awatara i dostosowania jego wyglądu. Następnie po prostu dołącz do sieci i znajdź interesujących ludzi, z którymi możesz porozmawiać - na osobistej przestrzeni lub w jednym z publicznych czatów.

Czaty interaktywne

Poza samym czatem, IMVU pozwala ci także wykonywać pewne czynności z twoim awatarem. Po prostu kliknij na postać, a otworzysz menu kontekstowe z wszystkimi opcjami, podzielonymi na kilka kategorii: ruchy, nastroje, wyrażenia i wiele innych. IMVU posiada również system kredytów, który umożliwia ci zdobywanie nowych ubrań dla awatara i dostosowywanie wyglądu włosów, oczu i innych.

IMVU jest niezaprzeczalnie bardzo oryginalny pod pewnymi względami. Ale ta oryginalność czasami sprawia, że ​​jest nieco myląca. Na przykład, czaty są trudne do zaobserwowania w dymkach IMVU, więc w końcu będziesz po rozmowie w polu tekstowym - jak każdy inny klient IM. Również poruszanie się po przestrzeni 3D jest trudne, a czasami frustrujące, ponieważ może się bardzo powoli, w zależności od połączenia internetowego.

IMVU to oryginalny klient wiadomości błyskawicznych, który pozwala spotykać się z ludźmi, czatować i poznawać przyjaciół w bardzo szczegółowym środowisku 3D.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

IMVU

Download

IMVU 526.32

Opinie użytkowników o IMVU

Sponsorowany×